Close

Prosiłam by przestał – Ola 13 lat

[HISTORIA PRAWDZIWA]
Na wakacjach poznałam fajnego chłopaka. Zaprosił mnie do znajomych na FB. Kojarzyłam go ze szkoły, więc zaakceptowałam zaproszenie, a parę dni później zaczął do mnie pisać, poznaliśmy się bliżej. Zaproponował mi spotkanie na które się zgodziłam. To była nasza pierwsza randka, po której zostaliśmy parą. Widywaliśmy się często, na początku było doskonale.
Wraz z początkiem roku szkolnego zaczęło się między nami psuć. Widziałam że dąży to do zerwania, ale chciałam to jeszcze uratować. Napisałam do przyjaciółki z prośbą o pomoc. Ta natychmiast porozmawiała z nim o wszystkim. Wytłumaczyła że jest dla mnie ważny, i że zależy mi na tym związku.

Pewnego wrześniowego wieczoru, napisał do mnie. Nieco mnie to zaskoczyło,od dwóch tygodni przecież się nie odzywał. Zaproponował spotkanie u siebie w domu.
Nie za bardzo byłam przekonana, żeby tam iść. No w końcu starsi chłopacy oczekują czegoś więcej… On jednak ZAPEWNIAŁ MNIE, że chciałby ze mną wyłącznie porozmawiać.

Jak tylko porozmawiać, to czemu nie?

Umówiliśmy się rano pod jego blokiem. Wyszedł po mnie, przytulił, pocałował, był miły i czuły… Wierzyłam że będzie już dobrze. Weszliśmy do mieszkania, pokazał gdzie co jest. Chwilę porozmawialiśmy o sprawach codziennych, pośmialiśmy się.
W pewnej chwili usiadł na łózko i pociągnął mnie za sobą. Zaczął mnie całować i ściągać moją sukienkę. Nie byłam na to gotowa. Chciałam się wycofać. Nie dał mi szansy.

Płacząc mówiłam że to boli, jednak nie przestał, jakby nie zdawał sobie z tego sprawy…
Cały czas pamiętam, jak wychodząc od niego płakałam.
To wydarzenie zmieniło moje życie i sposób patrzenia na wiele spraw.
To przeżycie jest okropne i w głębi serca mam nadzieję, że on żadnej już tak nie skrzywdzi…

Ola, 13 lat

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

stat4u