BezpiecznaJa - O Nas

Dominika Cwynar

Jestem Life Coachem z wieloletnią praktyką w prowadzeniu szkoleń różnego typu, zarówno grupowych, jak i indywidualnych, z zakresu relacji międzyludzkich, motywacji, oraz systemów naprawczych z wykorzystaniem technik behawioralnych oraz rozwojowych. Przez wiele lat zajmowałam się coachingiem, mentoringiem, oraz szkoleniami, w zakresach od rozwoju osobistego jednostki, dynamiką psychologia zwiazków, po wdrażanie systemów naprawczych w grupach sprzedażowych oraz hierarchizacja, integracja i wykorzystywanie potencjału pracowników, zgodnie z ich naturalnymi potencjałami.   
Tematyka bezpieczeństwa została podjęta przeze mnie jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie moich klientów, związane z coraz częściej pojawiającymi się lękami społecznymi, oraz brakiem na rynku rzetelnego źródła przystępnie przekazywanej wiedzy, w połączeniu z budowaniem świadomości.

FloWish

Jesteśmy firmą szkoleniowo coachingową. Pracujemy nad szeroko pojętymi relacjami międzyludzkimi i związkami.

Zajmujemy się coachingiem osób z problemami w związku, w relacjach rodzinnych lub przyjacielskich czy zawodowych. Z parami w trudnym momencie związku, z grupami pracowniczymi w celu zmaksymalizowania efektów pracy poprzez poprawę relacji na poziomie pracownik klient, pracownik pracownik i pracownik właściciel. Pomagamy stworzyć podwaliny do właściwego funkcjonowania. Podstawy są najistotniejsze, bo bez nich nawet najlepiej przeszkolony pracownik, któremu brak umiejętnego odczytania potrzeb klienta, nie jest w stanie uzyskać pozytywnych efektów próbując po kolei wszystkich metod sprzedaży bez fundamentalnej wiedzy czego klient właściwie chce i dlaczego. Podobnie w związkach, metody naprawcze nie działają dopóki człowiek sam nie odkryje tego co stało się zapalnikiem do powolnego procesu rozpadu.  Pracujemy na terenie całej Polski oraz poprzez skype, telefonicznie i drogą mailową. Jeśli chcesz zorganizować szkolenie z naszym udziałem, napisz, ustalimy szczegóły. Jeśli interesuje Cie udział w szkoleniach, eventach oraz warsztatach, które prowadzimy zapytaj w wiadomości czy takowe odbywają się obecnie w Twojej okolicy.

Copyright Nazwa.pl  i FloWish                                    BezpiecznaJa i BezpiecznaJaTeen to nazwy zastrzeżone ogólnopolskiego projektu szkoleń
stat4u

Odwiedziny

  • Odsłon łącznie: 0