BezpiecznaJa - BezpiecznaJa na Woodstock

Wolontariat z BezpiecznaJa na Festiwalu Woodstock 2017

UWAGA!!!
Planujesz wyjazd na Woodstock lub chciałabyś pojechać na ale nie masz z kim?
Jedź z nami!
5 dni w towarzystwie ludzi otwartych, pozytywnych i podobnych tobie.
.
Jako wolontariusz ogólnopolskiego programu szkoleń dla kobiet i nastolatek BezpiecznaJa, na Woodstock, spędzisz też te 5 dni z mentor coachem i trenerem rozwoju osobistego Dominiką Cwynar, mogąc obserwować "od zaplecza" pracę programów rozwojowych oraz prewencyjnych, rozwijając siebie i swoje potencjały.
Każdy z wolontariuszy otrzyma możliwość bezpłatnego, indywidualnego, dwugodzinnego mentor-coachongu na wybrany temat z zakresu rozwoju osobistego.
Spędzisz ten czas w wiosce ASP i nie tylko, z możliwością wstępu do miejsc, do których nie może wchodzić zwykły uczestnik festiwalu.
Będziesz mieć możliwość poznania ludzi znanych, ciekawych, oraz zwyczajnych, ale wyjątkowych. Nawiązania nowych przyjaźni.
 
My pokryjemy koszta Twojej egzystencji tam: jedzenie, napoje, wyprawka, ubezpieczenie NNW, dojazd [mile widziane choć dwie osoby zmotoryzowane].
 
Weźmiesz udział w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów w trakcie trwania całego festiwalu w namiocie głównym, oraz przy namiocie BezpiecznaJa. Sporo czasu wolnego, i miejsce spokojnego odpoczynku w strefie ASP

Otrzymać też oczywiście referencje i zaświadczenie za udział w wolontariacie. Do przedstawienia w szkole, na uczelni czy w pracy. Na czas wolontariatu i całego wyjazdu będziesz mieć również opłacone ubezpieczenie NNW.

 
Zgłoszenia przyjmujemy do końca czerwca.
Spośród zgłoszonych osób, wybierzemy 6, które pojadą z nami na 23 Festival Woodstock.
 
W celu zgłoszenia, wypełnij formularz

ps.: jeżeli chciał/abyś namtowarzyszyć, ale nie masz możliwości na pełen wymiar, napisz, dodatkowa pomoc "czasowa" też się pewnie przyda ;)
 
My będziemy tam na pewno?
Ty z nami, czy "do zobaczenia"?
Copyright Nazwa.pl  i FloWish                                    BezpiecznaJa i BezpiecznaJaTeen to nazwy zastrzeżone ogólnopolskiego projektu szkoleń
stat4u

Odwiedziny

  • Odsłon łącznie: 0